BMW wyprzedzał ciężarówkę. Wjechał w VW

BMW wyprzedzał ciężarówkę. Wjechał w VW 16

Kierujący samochodem osobowym BMW zderzył się czołowo z kierującym VW. Dwaj kierowcy z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. 

BMW wyprzedzał ciężarówkę. Wjechał w VW 17

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW wykonując manewr wyprzedzania ciężarówki wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z kierującym samochodem VW Golf. Obaj kierujący z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala – informuje podinsp. Beata Miszczuk z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Siła uderzenia była na tyle duża, że strażacy, którzy przybyli na miejsce musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego do rozcięcia pojazdów.

Do zdarzenia doszło w sobotę (11 lipca) na drodze krajowej nr 2 między ul. Janowska a Francuską.

 

Udostępnij!

Komentarze: 22

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Trzeba się zawsze kierować rozsądkiem . Marka pojazdu że szybki nie ma znaczenia , tylko kto siedzi za kierownicą . Nie można tez oceniać tej sytuacji bo nie wiemy jak było dokładnie i dlaczego tak się stało , ale fakt tam są duże pobocza .

   1. Tylko dziwnym trafem, brak rozsądku u kierowców BeeMWe jest aż na tyle widoczny, iż ilość spowodowanych przez nich wypadków i zdarzeń drogowych oraz chamskich i bezczelnych zachowań (delikatnie mówiąc) świadczy o bezmózgach zasiadających za sterami bawarskich bolidów.

 1. Dzisiaj 13.07 kolejna stłuczka BMW i toyota. I tak myślę że jedyne BMW jeżdżące zgodnie z przepisami i używające kierunkowskazów w Białej to BMW policyjne

  1. Akurat w tym wypadku to kierowca toyoty wymusił pierwszeństwo i bym proponował na drugi raz zastanowić się dwa razy co się piszę.

  1. Znasz człowieka? zapewne nie. Nie wiesz ile ma lat, nie wiesz nic. A gadać łatwo. Jakby sie skodą rozbił to nawet bys nie zwrócił uwagi. Więc lepiej swoje mądrości zachowaj dla siebie

 2. DK2 na tym odcinku jest szeroka, utwardzone pobocza po dwóch stronach. Jakim cudem nawet wyprzedzając na trzeciego jest miejsce, żeby zrobić unik. BMW zobowiązuje do szaleńczej jazdy, szkoda tylko niewinnych ludzi.

 3. a ja z innej beczki…. uważam, że zachowując zdrowy rozsądek! da się jeździć ciut szybciej…ale nie ma to jak jechać ciągnikiem siodłowym z naczepą przy samej osi jezdni 75-80 km/h (bo w domu trzeba paliwo spuścić i oszczędności muszą być), najlepiej trzy albo i więcej zespołów takich pojazdów razem, jeden za drugim… w biały dzień! gdzie super widoczność i ni hu hu nie zrobić marginesu dla innych albo nie ma to jak być szeryfem w osobówce kupionej w leasingu. Polskie cebulostwo

   1. wiem….zgadza się…tylko niestety przepisy nie przewidują i nie rozwiązują nietypowych oraz nieprzewidzianych sytuacji…a życie pisze różne dziwne scenariusze. Wszystko w granicach rozsądku.

  1. Nie każdy jest złodziejem jak Ty, i okrada swego pracodawcę, Pojeżdzij trochę załadowanym 40 tonowym składem a potem pisz że lepiej trzymać się pobocza. MISZCZU kKIEROWNICY.

 4. Jasiu, jesteś pewny? ,, – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW wykonując manewr wyprzedzania ciężarówki wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z kierującym samochodem VW Golf.”