Brutalnie napadnięto na taksówkarza

Brutalnie napadnięto na taksówkarza 16

Sprawca wszczął awanturę z taksówkarzem. Później uderzył go w twarz. Groził, że go zabije.

– Nieznany mężczyzna po wejściu do taksówki wszczął awanturę z kierowcą, uderzył go w twarz i kierował wobec niego groźbę pozbawienia życia. Po tym sprawca oddalił się w nieznanym kierunku – informuje podkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Do zdarzenia doszło w Białej Podlaskiej na ul. Kolejowej wczoraj (16 grudnia).

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Mialem taki przypadek ze jechalem z Hruda na jana pawla w okolice sklepu spozywczego na bloniu i kierowca taxowki zamiast skrecic w jana pawla na skrzyzowaniu z janowska pojechal prosto twierdzac ze sie zagapil… Sam mialem ochote mu przy****c… Ale ostatecznie dogadalismy sie co do ceny za kurs.

  2. Co to za komentarze. Pederasty chciały okraść człowieka a tu takie teksty. Sory ale to nie są żarty. Gnoje powinni ponieść odpowiedzialność. Sam byłem taksówkarzem i wiem że jest to bardzo ciężki chleb.

  3. Trzeba być taksówkarzem żeby móc cokolwiek powiedzieć ba wypowiadać się na ten temat Taksówkarz to bardzo ciężki zawód i bardzo ciężki chleb a najlepiej jak by każdy jeździł za darmo wtedy byłoby super i nie można wszystkich wkładać do jednego wora. Pozdrowionka dla wszystkich taksówkarzy 😘