Brutalny gwałt kijem baseballowym i kluczem do kół

Brutalny gwałt kijem baseballowym i kluczem do kół 16

Doszło do brutalnej napaści i gwałtu na dwudziestolatku. Został dotkliwie pobity, wywieziony w bagażniku samochodu osobowego do lasu, a następnie zgwałcony. Sprawcy pochodzą z gmin w powiecie bialskim.

Na terenie niewielkiej miejscowości w powiecie włodawskim sprawcy napadli 20-letniego mężczyznę. Wyciągnęli go z samochodu i skatowali, a następnie w bagażniku wywieźli do lasu. Tam, obezwładnili go i zgwałcili kijem baseballowym oraz kluczem do kół. Ranny trafił do szpitala. Policja zatrzymała cztery podejrzane osoby. Wśród nich jest kobieta.

20-letni Rafał K. oraz 19-letni Damian O. , a także 23-letni Mateusz J. pochodzący z powiatu bialskiego odpowiedzą za pozbawienie wolności ze szczególnym udręczeniem, pobicie oraz zmuszenie do tzw. innej czynności seksualnej. Wyżej wymienieni podejrzani odpowiedzą także za wywieranie wpływu na świadka, któremu grozili śmiercią.

Zarzuty w tej sprawie usłyszała także Greta P. – 18-latka z gminy Wisznice. Dziewczyna odpowie za pomoc w pobiciu i gwałcie.

Wszyscy podejrzani zostali aresztowani na trzy miesiące. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 16

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. No tak… Powiat bialski…. LBI…. Przecież każdy wie że to patologia …. Poza tym powinno się oko za oko.. wyruchac każdego suchom gałęzią sosnowa w rozmiarze xxl

   1. Uderz w stół a każdy wieśniak libijczyk zaraz się odezwie … Tak się składa że wieś reprezentuje całkiem inne standardy i nie ma co szukać kultury i ogłady u osób które majOM rejestrację WLS WSI czy LBI…. Zakupy raz w tygodniu w biedrze swoje robiOM…

 2. Lb czy lbi. Ludzie co wy macie w głowach. Czy to miasto czy wieś wszędzie się to dzieje i z dnia na dzień więcej. I będzie jeszcze więcej taki chory system. Gdyby jeden z drugim zwyrolem( gdzie wiadomo że w 100% jest winny) wiedzieli ze za takie cos czeka ich dokladnie to samo to moze chociaz co piaty by sie zastanowil. Ale jesli tacy wiedza ze jedyne co im grozi to ciepla celka jedzonko ( lepsze niz w szkole czy szpitalu) telewizorek, konsola , spacerek to co im zależy. Proponuję jeszcze więcej fundacji i praw dla zwyroli.

 3. zazwyczaj staram się zrozumieć dwie strony, ale tutaj to coz debilizm i ogolna tepota sprawcow zapewne wziela gore nad wszystkim. szkoda ze wyroki nie będą najwyższe ze względu na ich wiek.
  ps. brawo ze pokrzywdzony nie bal się zglosic

 4. Straszne co się dzieje. Nikomu nie można ufać. Uważam, że powinni pokazać oprawców w TV i opublikować zdjęcie w gazecie szczególnie lokalnej.

   1. Inicjatorką tego była dziewczyna … To jej rodzice zginęli w zeszłym bodajże w wypadku samochodowym …tak więc brak opieki psychologa doprowadza do właśnie takich dewiacji stricte patologicznych. I nie można później w takich sytuacjach tylko karac bo kara nic nie da… A raczej doprowadzi do gorszych patologii …..