Budują ścieżkę rowerowa najdłuższą w Białej. Zobacz relacje z przebiegu prac

IMG_5682
fot. Patrycja Jędrzejewska

Trwa budowa ścieżki rowerowej na ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Już wkrótce zostanie oddane do użytku 2,7 km trasy rowerowej. Zobacz zdjęcia i wideo z przebiegu inwestycji. 

Ścieżka przy Sidorskiej to największy  projekt budowy tras rowerowych w mieście. Nowa ścieżka powstaje po północnej stronie ulicy na odcinku od Al. Tysiąclecia aż do ronda Bohaterów Powstania Styczniowego. W sumie to 2,7 km, która połączą al. Tysiąclecia – Sidorska – Al. Solidarności – Białka – Brzeska.

Na inwestycję wartą ponad 2,5 mln zł, miasto otrzymało również unijne dofinansowanie. Ścieżka będzie asfaltowa o szerokości od 2 do 2,5 metra. Ma być gotowa do października tego roku. Wykonawcą jest bialska firma Tre-drom.

Udostępnij!

Komentarze: 19

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. To dobrze .
  A Trochę prawdy i faktów. Inny temat . Wyborcy PO , nic nie rozumieją i nie pamiętają ? OK, nie chcą PIS , Dudy , wracamy do programu , decyzji i rządów PO . Podwyższyć wiek emerytalny dla kobiet i mężczyzn do 67 lat, relokacja uchodźców muzułmańskich w Polsce , w Szwecji , Niemczech oni tylko mordują , kradną i gangi w większości , i nie chcą sie integrować ze społecznością inna kultura, religia , PIS powiedział stanowcze NIE ! dla relokacji . PO powiedziała tak .
  Teraz Gazprom zwrócił Polsce 6 miliardów, bo rząd PO -Psl pidpisali nie korzystna umowa na dostawy gazu dla Polski , PIS o to walczył aby zwrócili , nie rozumiem ludzi , większej biedy nie było jak za rządów PO, może zmanipulowani TVN ? czy co .
  to , zabrać 500 plus, 300 plus, 13 emerytura, Rostkowski PO , powiedział wyraźnie nie ma na to pieniędzy i nie będzie, no dla nich były , podatki zbierali tak samo przez 8 lat, i nic z tego nie było, na służbę zdrowia wydawali mniej i na wojsko . Będą kiedyś płakać Ci co głosowali za Trzaskowskim , ale będzie za późno na wszystko . Wróci Polska dla Elit nie dla ludzi , łatwo zmanipulowali i oszukali ludzi mało inteligentnych . Ja pamiętam jak Trzaskowski chciał rozwiązać marsz Niepodległości , w którym szedł Pan Bosak i ja .
  A i nie będzie podwyżki płacy minimalnej , będzie tania siła robocza, tak było za PO , Polacy to tania siła robocza, OFE ukradli to też już nie oddadzą . Niemcy będą się cieszyć to prawda .POwcy nic nie pamiętają ? ja pamiętam 8 lat rządów , znam ich poglądy i program , bieda, nędza bezrobocie ! tak rządzili i zero patriotyzmu Polski w ich programie . Polska była tylko dla Elit nie dla ludzi zwykłych pracujących . w Warszawie ludzi na bruk wyrzucali bo słabi , nie mają pieniędzy na adwokatów, reprywatyzacja Warszawy to wszystko Fakty i prawda .

 2. Pytanie jak dojadą oficjele na otwarcie ścieżki rowerowej jak Sidorska to jeden wielki wertep, chociaż pewnie maja SUVy zarobione ciężką pracą, by żyło się lepiej – pedałującym.

 3. Jak Tre-Dom zaczął tą ścieżkę to na warszawskiej pustki tylko kilku ludzi pracuje ciekawe czy skończą do końca sierpnia, ale prezydent zapewne umożliwi przedłużenie terminu wykonania oby tylko firma zarobiła, a czas się nie liczy i uciążliwość dla ludzi.

 4. no oczywiście Polakowi nigdy nic nie pasuje. Jak coś jest robione to źle, jak nic nie jest robione to też źle

 5. To bardzo dobrze.
  Będzie można bezpiecznie poruszać się rowerem po mieście.
  Nareszcie do Białej wkracza ład i porządek,aż miło popatrzeć jak mieszkańcy, rodziny i starsi korzystają z już istniejących ścieżek.
  Drzewka można jeszcze posadzić i upiększyć, np białymi brzozami , pięknymi w swej krasie i najbardziej bezpiecznymi spośród wszystkich sadzonych drzew.W dodatku stosowne do nazwy miasta.Powinny być sadzone nie tylko przy ścieżkach ale także wzdłuż ulic.
  Każdy mieszkaniec powinien dbać o piękno swojego miasta i swoich posesji.