Był agresywny. Miał przy sobie naroktyki

Był agresywny. Miał przy sobie naroktyki 16

Zatrzymano 32-letniego mieszkańca Biłgoraja. Mężczyzna trafił w ręce stróżów prawa w związku z awanturą domową. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy i agresywny.

– Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Po 18 dyżurny komisariatu otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol. Gdy mundurowi dotarli na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Przebywający pod wskazanym adresem mężczyzna był agresywny oraz nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci ustalili, że jest to 32-letni mieszkaniec Biłgoraja – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla. oficer prasowy bialskiej policji.

W trakcie interwencji funkcjonariusze ujawnili przy „awanturniku” zawiniątko z białym proszkiem. Wstępne badanie wykonane przez mundurowych potwierdziło, że jest to amfetamina. Podczas interwencji 32-latek dodatkowo naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. hehe tak to jest jak następuje frustracja do n potęgi…. miało być tak piknie i obiecywali zarobki niebotyczne a skończyło się najniższą krajową i umową karną w której trza płacić ponad 2k miesięcznie za zrezygnowanie z pracy…. kto to podpisał musiał chyba mieć coś z mózgiem uszkodzone……