Był poszukiwany. Wpadł przez drobną kradzież

Był poszukiwany. Wpadł przez drobną kradzież 16

W markecie doszło do kradzieży. Sprawce ujął pracownik ochrony i przekazała w ręce policjantów. Okazało się, że 33-latek był poszukiwany.

Wczoraj (21 listopada) bialscy policjanci zostali wezwani na interwencję. Na terenie jednego z marketów w Białej Podlaskiej doszło do kradzieży. Wykonując czynności w miejscu interwencji otrzymali kolejne zgłoszenie o popełnionym tam wykroczeniu. Pracownik ochrony ujął mężczyznę, który ukradł głośnik. Funkcjonariusz ustalili personalia tego sprawcy. Okazało się, że jest to 33-latek z Leśnej Podlaskiej.

Nie było to jedyne jego wykroczenie. Ustalono, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za inne przestępstwa popełnione przeciwko mieniu. Był już znany janowskim policjantom, którzy go poszukiwali. Pod koniec października odpowiadał za kradzież z włamaniem do niezamieszkałego budynku mieszkalno-usługowego oraz usiłowanie kradzieży z włamaniem do szafy jednego z budynków Zespołu Klasztornego w Leśnej Podlaskiej.O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *