Byli na kręglach i w kinie. Robili pizze w ośrodku kultury

Byli na kręglach i w kinie. Robili pizze w ośrodku kultury 16

Ferie zimowe dobiegły końca. Niestety w pierwszym tygodniu zabrakło upragnionego śniegu i mrozu. Nie przeszkadzało to jednak uczestnikom zajęć organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury,którzy z pewnością nie mieli czasu na nudę.

Moc różnorodnych zajęć przygotowały kluby i biblioteki w całej gminie oraz wybrane świetlice wiejskie. Były to zabawy integracyjne, tańce, zajęcia plastyczne, teatralne i muzyczne oraz wycieczki do kina, kręgielni czy też na lodowisko. Dzieci miały okazję uczestniczyć w spotkaniu z rzeźbiarzem, garncarzem, dziennikarzem a także…dzielnicowym. Głodomory zaspokajały swe apetyty w tłusty czwartek oraz Międzynarodowy Dzień Pizzy. Był tylko jeden warunek: własnoręczne przygotowanie ciasta.

W drugim tygodniu ferii pojawiło się nieco śniegu, dzięki czemu dzieci mogły cieszyć się zajęciami na świeżym powietrzu.

Byli na kręglach i w kinie. Robili pizze w ośrodku kultury 17 Byli na kręglach i w kinie. Robili pizze w ośrodku kultury 18 Byli na kręglach i w kinie. Robili pizze w ośrodku kultury 19 Byli na kręglach i w kinie. Robili pizze w ośrodku kultury 20 Byli na kręglach i w kinie. Robili pizze w ośrodku kultury 21

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *