„Całuj te buty, no całuj”. Nękali chłopaka, wśród sprawców może być mieszkaniec Białej Podlaskiej

"Całuj te buty, no całuj". Nękali chłopaka, wśród sprawców może być mieszkaniec Białej Podlaskiej 16

Dziś telewizja Polsat News wyemitowała nagranie, w którym młodzi ludzie znęcają się nad chłopakiem. Na filmie widać grupę nastolatków zmuszających przestraszonego chłopca, m.in. do całowania ich butów. Na końcu agresorzy wrzucili rower chłopca do wody. Jak podaje telewizja jeden z oprawców pochodzi z terenu Białej Podlaskiej.

Jak podaje Polsat News jeden z oprawców pochwalił się filmikiem na mediach społecznościowych. Widać na nim jak w pewnym momencie ofiara cofa się, prosi, aby agresorzy przestali. W tle słychać śmiech i groźbę: „no to roweru nie będzie”. Na nagraniu pokazany jest jednoślad zawieszony na skraju pomostu. Prześladowcy  kilkukrotnie grożąc zatopieniem roweru, zmuszali do całowania butów. Pod koniec nagrania rower chłopca, mimo wszystko, zostaje wrzucony do wody. Towarzyszą temu okrzyki i salwy śmiechu. Ofiara wchodzi do stawu, aby wyciągnąć swoją własność. W tym momencie film się urywa.

Jak się dowiedzieliśmy film został przez telewizję przekazany policjantom z Białej Podlaskiej. – W tej chwili musimy sprawdzić prawdziwość nagrania. Policjanci także sprawdzą, kto jest na materiale wideo. Sprawą się już zajmujemy – podkreśla Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

MATERIAŁ WIDEO POLSAT NEWS

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Wie ktos moze co to za debile? Moze chociaz profil na FB? Takim gnojkom nie pomoze nic lepiej jak to aby pol polski ich teraz „skorygowalo”….

  2. Pomyślcie co będzie za parę lat jak bezmuzgowcy ktorzy się teraz rozmnarzaja z uwagi na daninę od pisu… wychowaja 5 razy tyle takich jak są sami…A nawet gorszych od siebie

  3. Panie Michale dużo się tutaj w białej takich rzeczy dzieje nie wiem czemu nikt się tym nie zajmie ? Już w interwencji bylo jak dziewczynkę pobiły rówieśniczki i na co się nie zmieniło tak jest na co dzień może trzeba nagłośnić to jeszcze bardziej i uświadomić nastolatków że nie są bezkarni