Chcą wystartować razem. Kto na prezydenta?

Chcą wystartować razem. Kto na prezydenta? 16

Wspólna lista i jeden kandydat na prezydenta to propozycja Koalicji Obywatelskiej na najbliższe wybory samorządowe w Białej Podlaskiej. Wkrótce mamy poznać nazwisko kandydata, który zmierzy się z obecnym prezydentem Dariuszem Stefaniukiem.

– Jesteśmy w trakcie rozmów. W powiecie jest to prawie dogadane, że wystartujemy razem. Wspólna listę mają tworzyć Sojusz Lewicy Demokratycznej, Platforma Obywatelska oraz Nowoczesna. Zapraszamy też innych do przyłączenia się – informuje Riad Haidar, szef struktur powiatowych SLD.

Wtoruje mu równiez Stanisław Żmijan, poseł na Sejm RP z ramienia PO. – Spotykamy się. Nasze rozmowy są bardzo zaawansowane. Na ten moment decyduje się kogo wystawić na prezydenta miasta Biała Podlaska. Jest tu dużo do roboty a taka osoba musi być lokalnym autorytetem – podkreśla.

Na pytanie kto będzie kandydatem na prezydenta oboje nie chcą jeszcze mówić. – Poczekamy do czasu ogłoszenia daty wyborów przez premiera. Nawet tego samego dnia wspólnie ogłosimy to mieszkańcom – dodaje Haidar. Na giełdzie nazwisk na kandydata najczęściej pojawia się właśnie nazwisko bialskiego neonatologa. Choć lider PO nie wyklucza poparcia na te stanowisko kobiety.

Udostępnij!

Komentarze: 10

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

      1. No tak ale ludzie wciąż wierzą w „miejsca pracy ” a buc senatorski nazywa ludzi w białej bez kwalifikacji i wykształcenia….. I to ma być przyszły prezydent? To jakiejś jaja normalnie …..

  1. kiedys było takie hasło (teraz troche zmodyfikowane); Studenci do nauki, pisarze do piór, lekarze do szpitala! własnie; dobry lekarz niech zostanie przy tym co umie i powinien robić a nie w politykę sie pchać

    1. Masz racje, po co się do polityki pcha… Ludzie i tak na niego nie zagłosują, bo szkoda im będzie „stracić” takiego lekarza

  2. Ludzie! Czy naprawdę w Białej nie ma nikogo, kto by zmienił Stefaniuka na fotelu prezydenta? Musicie pchać Syryjczyka na to miejsce? Uważam, że Andrzej Czapski byłby dobrym kandydatem, ale nie tej śmiesznej koalicji, tylko popierany przez ruch bezpartyjny.