Chłopcy z „dziewiątki” na najwyższej lokacie

Grupowe

Zakończył się Finał Miasta Białą Podlaska w mini piłce nożnej chłopców. Rozgrywki odbyły się w systemie „każdy z każdym” i wyłoniły najlepszą bialską drużynę, która uzyskała awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Mecz o trzecie miejsce stoczyła SP nr 2 w Białej Podlaskiej z drużyną SP nr 3 w Białej Podlaskiej. Mecz zakończył się wynikiem 3:3 i karnymi 2:1 dla drużyny bialskiej „dwójki”.

O pierwsze miejsce walczyły drużny SP nr 9 w Białej Podlaskiej oraz SP nr 5 w Białej Podlaskiej. „Dziewiątka” zwyciężyła wynikiem 1:0.

W klasyfikacji końcowej na pierwszym miejscu uplasowali się chłopcy z SP nr 9. Tuż za nimi na podium stanęły kolejno drużyny SP nr 5 i SP nr 2. Poza podium na czwartym miejscu znaleźli się zawodnicy z SP nr 3 w Białej Podlaskiej.

Finał rejonu odbędzie się 28 maja w Parczewie.