Chłopcy z międzyrzeckiej „Trójki” zatriumfowali w finale powiatu

DSC_0032

Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim okazała się najlepsza w finale powiatu bialskiego w mini siatkówce. Kto zajął pozostałe miejsca?

Rozgrywki odbyły się dzisiaj (8 lutego) o godzinie 10 w hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim. Gospodarze pokonali w meczu o pierwsze miejsce chłopców ze Szkoły Podstawowej w Kodniu. Na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Rokitnie. Zwycięzcy otrzymali Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rejonu. Drużynę wygranych reprezentowali Chilicki Bartłomiej, Kierczyński Maciej, Kot Samuel, Kurczyński Mariusz, Roszkowski Kacper, Sadłoń Kacper, Szczypiński Jakub, Wieczorek Gabriel oraz Złotkowski Maciej. Finał rejonu zaplanowano na 19 marca o godzinie 10 w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej.