Chłopcy z „Szóstki” zatriumfowali w siatkarskich zmaganiach

DSC_0009

W finale miasta Biała Podlaska w mini-siatkówce najlepiej poradzili sobie zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 6. Podopieczni Macieja i Joanny Sobierajów awansowali do zawodów rejonowych.

Mecze rozegrano we wtorek (5 marca) na hali Szkoły Podstawowej nr 6. To właśnie gospodarze okazali się bezkonkurencyjni tego dnia. Siatkarze z SP nr 6 pokonali w meczu o pierwsze miejsce zawodników z SP nr 5. Do walki o trzecią lokatę stanęły drużyny z SP nr 2 i SP nr 4, lecz to ta druga okazała się lepsza. Pozostałe pozycje zajęły drużyny z SP nr 3 oraz SP nr 9.

Do zwycięzców powędrował Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego w Białej Podlaskiej oraz awans do rejonu. Drużynę triumfatorów tworzyli Bogusz Michał, Chodyka Oliwier, Kowieski Filip, Maksymiuk Klaudiusz, Mazur Bartosz, Mirończuk Sebastian, Ostapiuk Szymon, Ratajczak Michał, Szymanek Mikołaj, Wojewódzki Dawid oraz Wsuł Mateusz.