Chwila, która zmienia wszystko. Jak oświadczyć się w pomysłowy sposób?

Chwila, która zmienia wszystko. Jak oświadczyć się w pomysłowy sposób? 16

Co prowadzi dwoje ludzi do zaręczyn? Przede wszystkim długie godziny spędzone razem. Powoli rodzące się między nimi uczucie i pewność, że to właśnie z tą osobą chcą spędzić resztę życia. Tygodnie przygotowań ze strony mężczyzny, wybór odpowiedniego miejsca, czasu i pierścionka. Wszystko po to, by zadać jedno pytanie i w odpowiedzi usłyszeć krótkie „tak”. Lecz biorąc pod uwagę fakt, że od tego momentu w życiu zakochanej pary nic już nie będzie takie samo,warto postarać się, żeby zaręczyny były niezapomniane. Istnieje mnóstwo pomysłów na kreatywne oświadczyny, ale my skupimy się tylko na najpopularniejszych.

Przyjęcie zaręczynowe, czyli tradycyjne wręczenie pierścionka damie

Przed laty to ojciec decydował o zamążpójściu córki. Dlatego, gdy panna dorastała, przed jej drzwiami zjawiali się kawalerowie pragnący uzyskać zgodę przyszłego teścia na ślub. Kiedy tata dawał przyzwolenie, odbywały się oficjalne zaręczyny. Dziś również organizuje się przyjęcie, ale kobieta dostaje pierścionek z brylantem już wcześniej. Chwila oświadczyn jest bowiem dla wielu par bardzo intymnym momentem i pragną być wtedy tylko we dwoje. Natomiast później szczęśliwi narzeczeni idą przekazać radosną nowinę swoim rodzinom – i wtedy warto zorganizować zaręczynowy obiad dla rodziców i teściów. A jeśli mowa o pierścionku, to jak go zapakować? Większość mężczyzn stawia na sprawdzone rozwiązanie, czyli wręcza biżuterię w oryginalnym pudełeczku, które oferuje chociażby sklep Ade Art. Takie opakowanie jest wykonane niezwykle starannie i z powodzeniem może służyć jako miejsce przechowywania pierścionka. Innym ciekawym pomysłem jest umieszczenie go w bukiecie kwiatów albo na talerzyku, pod serwetką. Lepiej nie ryzykować ukrywania zaręczynowej biżuterii w torcie albo kieliszku wina, gdyż to nie zawsze kończy się dobrze.

Nowoczesne sposoby na oświadczyny: idealne dla szukających wrażeń

Zaręczyny to nie tylko bukiet kwiatów i kolacja. Jeśli lubisz niestandardowe rozwiązania i wiesz, że Twoja przyszła narzeczona będzie nimi zachwycona, możesz zdecydować się na oświadczyny filmowe. I nie chodzi tu o zadanie pytania na sali kinowej, między łykiem coli i kęsem popcornu, ale o sam klimat. Tutaj doskonałym pomysłem okaże się piknik pod rozgwieżdżonym nocnym niebem czy wjazd na najwyższy wieżowiec w okolicy. A jeśli termin planowanych zaręczyn łączy się z Waszym wakacyjnym wyjazdem, poproś ukochaną o rękę na plaży przy zachodzie słońca lub na górskim szlaku. Lubicie dzielić się swoim szczęściem z innymi? Wręcz jej pierścionek ze sklepu Ade Art podczas publicznego wydarzenia, na przykład koncertu ulubionej gwiazdy, meczu Waszej drużyny albo letniego festiwalu. Wbrew pozorom, organizatorzy takich imprez chętnie zgadzają się na ich uświetnienie. Warunek jest jeden: powinieneś mieć absolutną pewność, że takie oświadczyny spodobają się Twojej dziewczynie. Dzięki temu o Waszych zaręczynach będzie głośno!

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *