Ciekawa inicjatywa serwisu SWG. Pieniądze z usług przekażą na zbiórkę charytatywną

Ciekawa inicjatywa serwisu SWG. Pieniądze z usług przekażą na zbiórkę charytatywną 16

Sytuacja epidemiologiczna nie sprzyja przedsiębiorcom i naraża ich biznes na straty, mimo to są tacy, którzy wyciągają pomocną dłoń i wspierają walkę z wirusem oraz ludzi będących na „pierwszej linii”.

Z inicjatywą wsparcia zbiórki organizowanej przez Fundację Hand of Hope wyszedł Serwis Samochodowy SWG w Białej Podlaskiej. W najbliższy piątek (22 maja) wszystkie pieniądze pozyskane z usług w serwisie przekazane zostaną na zbiórkę „Nasi lekarze, naszą przyszłością”. Pieniądze pozwolą na zakup środków do dezynfekcji dla bialskiego szpitala. Inicjatywa ma na celu wsparcie służby zdrowia w tym trudnym okresie oraz zabezpieczenie przyszłości medyków jak i odwiedzających szpital.

Serwis samochodowy SWG mieści się przy ulicy Sidorskiej 102. W dniu akcji czynny będzie od godziny 8 do 18. W swojej ofercie mają naprawy różnego rodzaju oraz serwis klimatyzacji. Więcej informacji o akcji i usługach znaleźć można na Facebooku serwisu lub pod numerem telefonu 731 005 554.

Zbiórkę można było również wspierać w serwisie Pomagam.pl. Internetowa akcja zakończyła się powodzeniem i osiągnięciem zamierzonego celu, mimo to zbiórka w innych formach nadal trwa. Osoby chcące dołożyć swój „grosz” do akcji mogą wpłacać datki na konto bankowe fundacji 97 1090 2590 0000 0001 4418 9430 z tytułem wpłaty „Nasi lekarze, naszą przyszłością”.

ZOBACZ TEŻ: Ruszyła zbiórka „Nasi lekarze, naszą przyszłością”

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *