Cisowianka trafi do bialskiego szpitala i pogotowia

Cisowianka trafi do bialskiego szpitala i pogotowia 16

100 000 butelek mineralnej wody Cisowianka trafi do ponad 50 placówek medycznych na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego. 14-dniowy zapas wody otrzymają m.in. bialski szpital i pogotowie.

Ostatnie tygodnie dowodzą jak ważna jest dobra współpraca oraz gotowość do niesienia pomocy w obliczu trudności. Dlatego wsparcie personelu medycznego, który jest na pierwszej linii walki z wirusem stało się dla Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. priorytetem. Około 100 000 butelek mineralnej wody Cisowianka dla personelu medycznego wyjechało z magazynów zakładu w Drzewcach. – Postanowiliśmy zadbać o tych, którzy na co dzień dbają o zdrowie nasze i naszych rodzin. Dzięki modelowej współpracy z Wydziałem Zdrowia Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego i z kierownictwem poszczególnych jednostek w obydwu województwach wyselekcjonowaliśmy placówki, które wyposażyliśmy w zapas wody – informuje Sylwia Mikiel, koordynator akcji.

Placówki zostały wskazane przez Wydział Zdrowia LUW ponad tydzień temu, jako te do których w pierwszej kolejności trafił zapas.

Na szczególne podziękowania zasługują pracownicy zakładu butelkującego wodę, którzy kontynuują pracę z
zachowaniem najwyższych standardów i higienicznych procedur. Dzięki każdemu z nich Cisowianka trafia do
polskich placówek medycznych, wspierając w ten sposób lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych i cały
personel oraz pacjentów. – Jesteśmy dumni, że wspólnie możemy nieść pomoc w tym trudnym dla wszystkich czasie. – dodaje Mikiel.

Firma zadeklarowała dalsze wsparcie w czasie trwania pandemii.

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Pracownicy biurowi w bialskim pogotowiu się ucieszą 🙂 może wydzielą coś ratownikom to i chłopcy się ucieszą.
    Będzie jak z batonami 🙂