Co nowego na ekranie kina „Wenus”?

Co nowego na ekranie kina "Wenus"? 15

Podczas dwóch weekendów kwietnia na ekranie janowskiego kina coś dla siebie znajdą zarówno fani komedii, filmów przygodowych, jak i sensacyjnych. Zaplanowano cztery filmy.

Pierwsze dwie projekcje odbędą się 7 i 8 kwietnia. O godzinie 18 będzie okazja do obejrzenia filmu „Cudowny chłopak”. To historia malca o imieniu Auggie, który od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chce udowodnić swoim rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.

Natomiast o godzinie 20 zaplanowano seans „Pitbull. Ostatni Pies”. Po śmierci Soczka policjanci z warszawskiej komendy rozpoczynają śledztwo. Komendant wzywa do stolicy Nielata zwanego Quantico, Metyla oraz Despero. Mają oni za zadanie powstrzymać gangi walczące między sobą o miasto.

Kolejne filmy pojawią się na ekranie 21 i 22 kwietnia. O godzinie 18 coś dla młodszych widzów – „Luis i obcy”. 12-letni chłopiec o imieniu Luis czuje się samotny. Doskwiera mu brak przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie szukając życia w kosmosie.

O godzinie 20 będzie szansa by obejrzeć film przygodowy „Tomb Raider”. Lara Croft wyrusza w swoją pierwszą ekspedycję. Jej celem jest odnalezienie zaginionego ojca na niezbadanej wyspie u wybrzeży Japonii.

Ceny biletów to 12 zł (ulgowy) i 14 zł (normalny) za filmy 2D oraz 14 zł (ulgowy) i 16 zł (normalny). Kino „Wenus” mieści się przy ulicy 1-go Maja 13 w Janowie Podlaskim.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *