Coraz więcej przypadków zakażeń w Białej Podlaskiej

Coraz więcej przypadków zakażeń w Białej Podlaskiej 16

To już 14 osoba chora w Białej Podlaskiej. Z pośród tych osób obecnie jest 8 przypadków aktywnych zachorowań.

-W województwie mamy jeden nowy przypadek zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzony pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z Białej Podlaskiej, z kwarantanny granicznej – zaznacza Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Do tej pory w mieście nad Krzną zakażonych zostało 14 osób. Z czego 6 uznano za ozdrowieńców.

 

Udostępnij!

Komentarze: 9

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Uprzejmie proszę o więcej kontroli w sklepach i autobusach gdyż ODPOWIEDZIALNOŚĆ OBYWATELSKA nie istnieje!!! Pozdrawiam i życzę więcej mądrości niż głupoty

  2. Uważasz że zakrywanie głowy jakąś szmatą zniszczy wirusa? Czy tu chodzi tylko o komfort psychiczny ludzi. Dzisiaj słyszałem, że ponad 70% ludzi przeszło wirusa bezobjawowo, czyli wirus na tych ludzi nie działa.

    1. Doczytaj co to są koronawirusy i o odporności na nie. Nie wiem gdzie się uczysz/uczyłeś, ale to wiedza z ogólniaka. Pozdrawiam

  3. To dopiero się zaczyna !!! Zobaczycie wy wszyscy „bochaterzy” jak będziecie cienko śpiewać za lekceważenie zakazów.!!!

  4. Czyli co proponujesz? Zamknąć się w bunkrze i przeczekać aż jakaś asteroida zniszczy zarazki, bakterie i wirusy? Czy uświadomić sobie że życie przemija i nie wiesz kiedy się skończy. Jak nie wirus to inna choroba, albo wypadek. Jak mam tak się obawiać śmierci to muszę odizolować się od wszystkiego, bo śmierć czycha za rogiem.

  5. Dlaczego wy tak panikujecie z tym wirusem? Obejrzyjcie na youtube Wojciecha Brzozowskiego co o tym mówi. Sensowny głos w tym wariactwie.