Coś dla miłośników kina

Coś dla miłośników kina 16

Każdy kto ma ochotę, usiąść wygodnie w fotelu przed kinowym ekranem, powinien zapoznać się z repertuarem kina Cinema 3D.
W dniach od 9 do 12 lipca na kinowym ekranie zobaczymy takie filmy jak „Berek” czy „41 dni nadziei”.

Na ekranie pojawi się film „uprowadzona księżniczka”. Jest do porywająca komedia przygodowa rozgrywająca się w bajkowych czasach pięknych księżniczek oraz walecznych rycerzy. Historia opowiada o dwójce młodych zakochanych ludzi z dwóch innych światów, ona jest księżniczką a on skromnym wędrowcem. Na drodze ich miłości staje zły czarownik.  Kolejną propozycją dla najmłodszych jest „Kuba Guzik”. Historia małego chłopca, który w pudełku zawędrował na nieznaną mu wyspę.  Jednak po latach nadchodzi taki dzień by ją opuścić i poznać szerszy świat.

Najmłodszych warto również zabrać na film pod tytułem „Futrzaki ruszają na ratunek”. Animowany film opowiadający o Maksiu, kocie marzącym o wielkiej karierze muzycznej.  Jednak jego los nie toczy się po jego myśli, musi stawić czoło nieziemskiej katastrofy. Kolejna propozycja dla dzieci to „odlotowy nielot”- Animowany film opowiadający o ptaku Ploey, który podczas nauki latania, został schwytany przez kota. Ptak aby przeżyć musi dotrzeć do Rajskiej Doliny i podjąć bardzo ważną decyzję.

Całą rodziną warto wybrać się na „Bella i Sebastian 3”. To już trzecia część znakomitego przygodowego cyklu. Tym razem Sebastian musi obronić Bellę i jej szczeniaka, przed człowiekiem, który kłamie  podaje się za właściciela psa.

Dla nieco starszych świetną propozycją jest „Berek”- Komedia inspirowana prawdziwymi zdarzeniami. Opowiada o grupie znajomych którzy od lat grają w jedną z najprostszych gier dla dzieci. Nie zważają na okoliczności. Film zarówno bawi, jak i daje sporo do myślenia. Kolejnym filmem, który warto obejrzeć jest „41 dni nadziei”- Dramat, opowiadający historię dwojga zakochanych,  młodych żeglarzy, którzy wyruszają w rejs przez Pacyfik. Zmierzają w kierunku jednego z największych huraganów w historii..

W tym miesiącu na ekranach kinowych wyświetlany jest również film „Jestem Piękna!”. Komedia w której postanowiono poruszyć główny  problem kobiet- kompleksy. Film pokazuje, iż tak naprawdę wszystko zależy od naszego podejścia i tego co mamy w głowie.  Warto obejrzeć również „Ocean’s 8”. Film kryminalny opowiadający o grupie kobiet planującej skok stulecia który prowadzi do kradzieży biżuterii z nowojorskiego muzeum sztuki.

Każdy fan strasznego kina powinien obejrzeć „Dziedzictwo . Heredtary”- Film dla tych, którzy lubią mocne kino a strach podczas oglądania sprawia im przyjemność. Horror opowiadający o rodzinie, którą po śmierci najstarszej z rodu, zaczynają nawiedzać tajemnicze zdarzenia. Na ekranie pojawiła się również kolejna cześć wielkiego hitu. „Juassic World: Upadłe królestwo”.  Film fantastycznonaukowy. Piąta odsłona Jurassic World. W tej części podczas  gdy wulkan budzi się do życia, dwójka bohaterów postanawia ocalić dinozaury. Fani Polskiego kina powinni wybrać się na film „Zimna Wojna”.   Polski film dramatyczny. Historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą ani żyć bez siebie.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *