Coś między kabaretem, musicalem a farsą

Coś między kabaretem, musicalem a farsą 15
Zapowiada się przyjemny wieczór z kobietami i dla kobiet, a jego wiodącym tematem jest słowo, którego na co dzień się nie wymawia.
6
„Klimakterium… i już” opowiada historię czterech przyjaciółek, które podczas spotkana w butiku prowadzonym przez jedną z nich, przekuwają problem jakim jest menopauza w piosenki i tańce. O swoich dolegliwościach śpiewają w rytm dobrze znanych melodii.

Spektakl ma na celu pokazanie, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety – i tych występujących na scenie, a także tych siedzących na widowni. Choć jest to czas trudny dla przedstawicielek płci pięknej, nie znaczy, że beznadziejny. Pomimo tego, że menopauza dotyczy wszystkich pań, cały czas jest to w pewnym stopniu temat tabu. W związku z tym często jest pomijany. „Klimakterium… i już” ma na celu zilustrowanie w przejrzysty i humorystyczny sposób, jak przy pomocy różnych sposobów można radzić sobie z menopauzą.

Przedstawienie zaplanowano na 26 maja o godzinie 17 w auli PSW w Białej Podlaskiej.
Choć do spektaklu pozostało jeszcze dużo czasu, warto o bilety zadbać już teraz. Wejściówki w cenie 90 zł można zakupić w salonie EMPIK przy ulicy Brzeskiej 27 w Białej Podlaskiej, a także online na kupbilecik.pl, biletyna.pl oraz ebilet.pl.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *