Czapla za Pietrusika. Nowy szeryf w komendzie

Czapla za Pietrusika. Nowy szeryf w komendzie 16
fot. Miasto Biała Podlaska

Nastąpiła zmiana Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej. Ze stanowiskiem pożegnał się mł. insp. Grzegorz Pietrusik zastąpi go insp. Wojciech Czapla. 

Dziś w komendzie miejskiej policji nastąpiło pożegnanie mł. insp. Grzegorza Pietrusika, Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej. Przechodzi on na emeryturę. W uroczystej odprawie uczestniczył zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Radosław Bąchór.

Nowym Komendantem Miejskim Policji w Białej Podlaskiej jest insp. Wojciech Czapla. Ma on  pełnić obowiązki. Czapla  był Komendantem Miejskim w Puławach czy powiatowym w Kraśniku. Później został naczelnikiem wydziału prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Czapla za Pietrusika. Nowy szeryf w komendzie 17 Czapla za Pietrusika. Nowy szeryf w komendzie 18 Czapla za Pietrusika. Nowy szeryf w komendzie 19 Czapla za Pietrusika. Nowy szeryf w komendzie 20

 

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

    1. Tłumaczę. Ksiądz przyszedł pożegnać odchodzącego na emeryturę Komendanta. Tłumaczę dalej. Komendat Miejski jest znaną w mieście osobistością i żegnało Go wiele osób, które Go znały i ceniły. I na koniec tłumaczę. Ciebie prawdopodobnie nikt nie będzie żegnać bo sądząc po poziomie komentarza nie jesteś osobistością i nigdy nie będziesz.