Czarnoksiężnik z OZ w mieście nad Krzną

Czarnoksiężnik z OZ w mieście nad Krzną 16

W święto Mikołaja odbędzie się widowisko oparte na powieści Franka L. Bauma pt. „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”. Nie zabraknie świątecznych animacji oraz spotkania z Mikołajem.

Jak co roku, tradycyjnie grupy artystyczne Dance Academy Studio oraz Zespół Wokalny Chwilka oraz gościnnie Teatr Experymentalny panaceum działające przy Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przygotowały mikołajkowe widowisko. Tym razem jest to „W krainie Oz”, spektakl kostiumowy o przygodach Dorotki w Krainie Oz oraz jej spotkaniu z Blaszanym Drwalem, Tchórzliwym Lwem i Strachem Na Wróble, którzy wyruszą na poszukiwanie Czarnoksiężnika Oza.

– Na scenie nie zabraknie tańca, śpiewu i pięknej muzyki. Usłyszymy na pewno wiele przebojów min. „Somewhere Over The Rainbow”. Przygody bohaterów rozgrywane w tle barwnych animacji z wykorzystaniem światła UV, bajeczne kostiumy, rekwizyty i scenografia rozbudzą wyobraźnię, zarazem mądre przesłanie dostarczy Wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. Bo tego, co najważniejsze, nie trzeba szukać daleko – wszyscy mamy dość odwagi, rozumu i serca, by pokonać wszelkie przeciwności, musimy tylko te cechy w sobie odkryć – podkreślają organizatorzy.

Podczas spektaklu nie zabraknie spotkania ze św. Mikołajem, animacji tanecznych, słodkich upominków, pamiątkowych zdjęć w mikołajkowej scenerii a przede wszystkim świątecznej atmosfery.
Premiera widowiska i finał Bialskich Mikołajek odbędą się 6 grudnia o godz. 18 w sali widowiskowej BCK przy ul. Brzeskiej 41. Bilety w cenie 10 zł .

Widowisko odbędzie się również 5 i 6 grudnia w godz. 9 i 11

Czarnoksiężnik z OZ w mieście nad Krzną 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *