Czas na utrwalenie piękna wiosennego krajobrazu

Czas na utrwalenie piękna wiosennego krajobrazu 16
Piękna pogoda oraz budząca się do życia natura dostarczają chęci do życia każdemu z nas. Wiosna przynosi także inspirację dla artystów.
Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej stworzył inicjatywę skupiająca entuzjastów fotografii. Konkurs „WIOSNA W OBIEKTYWIE” jest wspaniałą okazją do pochwalenia się swoim kunsztem artystycznym oraz bystrym okiem.

Konkurs ma charakter otwarty i przeznaczony jest dla wszystkich osób zainteresowanych fotografią powyżej 10-tego roku życia. Udział jest bezpłatny, aczkolwiek najważniejszym warunkiem jaki praca uczestnika musi spełnić to fakt, że musi zostać wykonana na terenie gminny Leśna Podlaska.

Celem konkursu jest m.in. kształtowanie umiejętności dostrzegania piękna i oryginalności zakątków przyrody wiosna w wyżej wymienionym regionie.

Każdy z uczestników może przesłać tylko jedna fotografię. Zdjęcie w formie elektronicznej należy dostarczyć do 23 kwietnia na adres [email protected]odlaska.pl

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 17 w sali GOK w Leśnej Podlaskiej.

Szczegółowe informacje dotyczące parametrów zdjęć oraz danych jakie należy przesłać dostępne są na stronie internetowej oraz na facebooku

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *