Czerwcowy repertuar janowskiego kina

Czerwcowy repertuar janowskiego kina 15

Kino Wenus w czerwcu zaprasza na trzy seanse. Coś dla siebie znajdą szczególnie najmłodsi widzowie.

Z okazji Dnia Dziecka na ekranie Kina Wenus pojawi się animacja „Rock Dog. Pies ma głos!”. Seans rozpocznie się 1 czerwca o godzinie 15. Jest to historia psa Bono, który należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec pragnie, by wstąpił on w szeregi elitarnej straży, która broni osady przed stadem wilków. Pewnego dnia jednak w łapy Bono wpada wyrzucone z samolotu radio. Wtedy, gdy młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n’rolla, uświadamia sobie, jakie jest jego przeznaczenie. Wstęp wolny.

Kolejne filmy będzie można obejrzeć w weekend 23-24 czerwca. O godzinie 18 rozpocznie się projekcja animacji „Futrzaki ruszają na ratunek”. Głównym bohaterem jest Maksiu – kot, któremu marzy się wielka kariera muzyczna i sława. Niestety, natura poskąpiła mu talentu.

O godzinie 20 na ekranie pojawi się „Zimna wojna”. Dramat porusza historię wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. W tle rozgrywają się wydarzenia zimnej wojny lat 50. w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu.

Kino Wenus znajduje się przy ulicy 1-go Maja 13 w Janowie Podlaskim. Ceny biletów 2D to 12 zł (ulgowy – dzieci i młodzież szkolna) i 14 zł (normalny) oraz 3D to 14 zł (ulgowy – dzieci i młodzież szkolna) i 16 zł (normalny).

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *