Osiem gwiazd disco polo na scenie

Osiem gwiazd disco polo na scenie 16

Już wiadomo jak przedstawia się program letniej imprezy w jednej z gmin. Z zaplanowanych atrakcji szczególnie ucieszą się fani muzyki disco polo.

II Disco Weekend odbędzie się 9 i 10 czerwca w Piszczacu na boisku bocznym Lutni Piszczac przy ulicy Cmentarnej 15. Pierwszego dnia impreza rozpocznie się o godzinie 16 animacjami i zabawami dla dzieci. Od 19 będą trwały występy artystyczne grup młodzieżowych. O 20 na scenie pojawi się pierwszy zespół. Zaplanowano cztery koncerty, każdy trwający dokładnie godzinę. Wystąpią kolejno Casandra, Spontan, Marcus P oraz Top Girls. Na zakończenie od północy do godziny 2 zaplanowano dyskotekę.
Natomiast w niedzielę o godzinie 13 rozpoczną się zmagania samorządowców i służb mundurowych na Orliku. Od 15 dla najmłodszych będzie otwarty dmuchany plac zabaw. Następnie o 16 wystartuje turniej siłaczy oraz animacje dla młodzieży. O 17 przyjdzie czas na występy artystyczne młodzieży. O godzinie 18 rozpoczną się koncerty. Na początek na scenie pojawi się Bayer Full. O 19 imprezę będzie uświetniał Mig, o 20 – Claudi, a o 21 – Defis. Od 22 do 23 potrwa dyskoteka.
Koszt wejściówki to 5 zł/dzień. Bilet będzie można kupić w siedzibie Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu oraz Urzędzie Gminy w Piszczacu. Dzieci do 150 cm wzrostu wejdą za darmo. Dla nich będzie też dostępne bezpłatne wesołe miasteczko.

Patronat nad wydarzeniem sprawuje portal Biała24 – www.bp24.pl

Osiem gwiazd disco polo na scenie 17

Udostępnij!

Komentarze: 15

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Wszystkie zespoły disco polo razem wzięte nie pobiją Izy Skrybant Dziewiątkowskiej z Tercetem Egzotycznym

  2. Super impreza. Wielki szacunek za organizację Panie Wójcie. Pięknie przygotowany plac, bezpiecznie i na plus bezpłatne atrakcje dla dzieci. Piszczac tylko pozytywnie

  3. Jaki wujt takie diskopolo. Nic dodać nic ujońć. Tak dalej Piszczuchy. Na wybory iććie i głosujcie na discopolo. Za rok bendzie 20 zespoluw. Może Sławomir? Jak się bawić to się bawić. Powodzenia!!!!