Czterech chorych na koronawirus. Trzech podejrzanych w szpitalu

Czterech chorych na koronawirus. Trzech podejrzanych w szpitalu 16

Nie mamy nowych przypadków zachorowań na COVID-19 w Białej Podlaskiej. W mieście są cztery osoby zakażone. W bialskim szpitalu z podejrzeniem przebywają trzy osoby. Służby nie informują o podejrzanych, którzy nie są hospitalizowani. 

– Obecnie w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym WSzS w Białej Podlaskiej znajdują się trzy osoby z podejrzeniem koronawirusa. Pacjenci znajdują się w obszarze izolowanym. Oczekujemy na wyniki. Dotychczasowe wyniki – negatywne. W Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym nie ma hospitalizowanych pacjentów z pozytywnym wynikiem na koronawirusa – informuje Magdalena Us, rzecznik prasowy bialskiego szpitala.

Chorzy na koronawirusa przebywają w izolacji. Ich stan nie wymaga hospitalizacji w szpitalu. Do wczoraj na terenie powiatu bialskiego przebywała 565 osób na kwarantannie oraz siedem pod nadzorem epidemiologicznym.

– Na terenie województwa lubelskiego mamy siedem nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Na dzień 10 kwietnia na godz. 10.00 na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 211 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 9 osób zmarłych- informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody.

Udostępnij!

Komentarze: 7

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Ostatnio ktoś napisał w komentarzu żeby nie pisać głupot o tych ludziach że to tylko 3 osoby w 50tys mieście. Wczoraj 3. Dzisiaj 4. Jutro???