Cztery osoby oczekują na wynik

Cztery osoby oczekują na wynik 16

W Białej Podlaskiej cztery osoby oczekują na wynik dotyczący zachorowania na COVID-19. Dotychczasowe wyniki spływające do szpitala są negatywne.

– Dotychczasowe wyniki są negatywne. Obecnie w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym WSzS w Białej Podlaskiej znajdują się cztery osoby z podejrzeniem koronawirusa. Pacjenci znajdują się w obszarze izolowanym. Oczekujemy na wyniki – informuje Magdalena Us, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej.

Udostępnij!

Komentarze: 12

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

    1. A dlaczego np.kierowcy tirów wracający np.min z Włoch normalnie w biascanie robią badania techniczne itp.?jedno przeczy drugiemy, masakra

  1. Czy to prawda że oddział neurologii w Białej jest zamknięty z powodu podejrzanego pacjenta? Bo doszły mnie słuchy że jest pacjent którego żona ma potwierdzony COVID a ratownik który go wiózł do szpitala pracuje w pogotowiu i na SOR. Sanepid bialski nie widzi problemu – ma pracować dopóki nie przyjdą wyniki pacjenta z neurologii, a co jeśli będą pozytywne to zamkną cały SOR i pogotowie na warszawskiej??? Bialski sanepid rządzi się swoimi prawami jak widać! W normalnym mieście ratownik byłby już na samoizolacji do czasów wyników żeby nikogo nie narażać, ale nie w Białej gdzie dopiero panie z pogotowia wzięły się za zamawianie maseczek chlopakom ….

  2. Ciągle czytam, że Szpital czeka na wyniki. Czy te wyniki kiedyś przyjdą? Ile się czeka w Białej Podl. na wyniki tydzień czy dłużej? Czy to oznacza, że nowa dyrekcja Szpitala chce mieć dobre wyniki epidemiologiczne? Może są nagrody za to, że mało wykrywa się korono? Ludzie nie dajcie się zwodzić .
    Napiszcie ile testów robi się w bialskim Szpitalu.

  3. A Pacjent z neurologii jest w tych 4 osobach ujęty? Bo podobno cały oddział zamknęli. A ratownicy którzy go wieźli mają chodzić do pracy w pogotowiu i na SOR bo bialski sanepid uważa że nie muszą się izolować. Żona pacjenta ma potwierdzony COVID. Co będzie gdy się okaże że pacjent też ma? Zamkną pogotowie i SOR?

  4. Co z osobą która została przewieziona do Siedlec z wykrytym koronawirusem? Dlaczego zamknęli oddział neurologiczny na którym leżała?

  5. A czemu zatajają informacje ze na oddziale neurologicznym leży pacjent u którego żony w testach na koronawirusa wyszedł wynik pozytywny, czyli zakażona. Czekają teraz na jego wynik

  6. No proszę. Jest dzisiaj 2.04 godz 11 23 i czytam, że nadal nie ma wyników. Mają zastraszające tempo. Czy tylko ja tego nie rozumiem? A może rozumiem. Wszystko zmieni się po 10 maja. Testy będą szybkie i w wykonywana dla tych z podejrzeniami a nie tylko z objawami. Sanepid stanie się bardziej przyjazny, prezydent właściwy itp. Problem tylko w tym, jak żyć ……… do 10 maja.