Cztery podejrzenia. Pacjenci oczekują na wyniki

Cztery podejrzenia. Pacjenci oczekują na wyniki 16

Cztery osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusem przebywają obecnie na bialskim oddziale. Wśród chorych na terenie województwa jest jedna osoba z powiatu bialskiego.

Z informacji przekazanych dzisiaj (24 kwietnia) przez Magdalenę Us wynika, że w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym WSzS w Białej Podlaskiej znajdują się cztery osoby z podejrzeniem koronawirusa. – W szpitalu jest hospitalizowanych sześć osób z wynikiem pozytywnym – pisze rzecznik.

Na terenie województwa lubelskiego wykryto sześć nowych przypadków zachorowania na COVID-19. Zostały potwierdzone badaniami.

Wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą kobiety w wieku powyżej 61 lat z powiatu bialskiego, mężczyzny powyżej 61 lat z powiatu puławskiego, kobiety w podobnym wieku z powiatu zamojskiego, mężczyzny w przedziale wiekowym 41-60 lat z Lublina, mieszkańca Lublina w wieku powyżej 61 lat oraz kobiety, której szczegółów jeszcze nie podano.

– Na dzień 24 kwietnia na godz. 10 na terenie województwa lubelskiego odnotowano w sumie 341 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 10 osób zmarłych i 130 ozdrowieńców – pisze Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody.

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Czy ktokolwiek wie ile w ogóle z terenu powiatu i samej Białej było wykonanych badań bo jakieś chaotyczne te informacje ciągle ktoś w szpitalu czeka na badania ludzie zagrażają się nie wiadomo skąd w szpitalu zarazeni nie z tego powiatu ludzie z Białej kurują się w domu strasznie to dziwne dzisiaj kobieta z pozytywnym wynikiem nie wiadomo skąd bo po co podawać jak wnioskuję nie była w szpitalu