Wieczorem była Camasutra

DSC_4502
fot. Monika Chodzińska

Za nami już pierwszy dzień świetnych atrakcji. Były występy, zabawy, konkursy. Na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru Camasutra. Imprezę zakończyła się plenerową dyskoteką z DJ-em.

W sobotę (7 lipca) rozpoczęły się Dni Konstantynowa. Dwudniowa impreza, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Dla rannych ptaszków pierwszą atrakcją były zawody wędkarskie, które rozpoczęły się o 5 na zbiorniku w Zakanalu.

XIX Dni Konstantynowa oficjalnie rozpoczęły się o godzinie 18 w parku Platerów. Na scenie można było zobaczyć dzieci i młodzież prezentującą swoje zdolności artystyczne takie jak taniec, śpiew czy grę na instrumentach. Zostały zorganizowane dwugodzinne zajęcia animacyjne dla dzieci. Każda pociecha mogła się świetnie bawić tańcząc czy biorąc udział w przeróżnych zabawach i konkursach.

Gwiazdą wieczoru była Camasutra, która pojawiła się na scenie o 22 i porwała tłumy. Każdy się świetnie bawił, tańczył i śpiewał. Wokalistka występowała godzinę, następnie aby tak szybko nie kończyć imprezy na scenie pojawił się DJ. Przy świetnej muzyce bawili się  zarówno młodsi jak i starsi.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *