Do i z Terespola autobusem zamiast pociągiem (ROZKŁAD)

Do i z Terespola autobusem zamiast pociągiem (ROZKŁAD) 16
Do kwietnia przyszłego roku pociągi POLREGIO na trasie Terespol – Chotyłów – Terespol nie pojadą. PKP prowadzi prace remontowe, dlatego pasażerowie będą musieli przesiąść się do autobusów.
Utrudnienia w kursowaniu pociągów na linii nr 2 Terespol – Łuków Terespol rozpoczną się już w niedzielę (11 marca). Na odcinku Terespol – Chotyłów – Terespol pociągi zostaną odwołane, ale w zamian pojawi się zastępcza komunikacja autobusowa. Zmiany w rozkładzie będą znaczne, dlatego przez planowaniem podróży warto dokładnie sprawdzić rozkład.

Przez zamknięcie tego odcinka problemy pojawiły się także na przejściu granicznym. Pociągi nie mogły przejść przez odprawę. Z tego względu, również od niedzieli, zostaną odwołane pociągi relacji Terespol – Brest Centr. – Terespol (nr poc. 123 i 124).

Odcinek ma być zamknięty aż do 24 kwietnia 2019 r. Zastępcza komunikacja autobusowa będzie zatrzymywała się w Chotyłowie (przy rondzie obok dworca PKP), Dobrynce (przy skrzyżowaniu na Popiel), Małaszewiczach (parking obok sklepu GS), Kobylanach (przy przejeździe kolejowym) i Terespolu (parking przy dworcu PKP).

Informacja dotyczy przewoźnika kolejowego POLREGIO.

Do i z Terespola autobusem zamiast pociągiem (ROZKŁAD) 17 Do i z Terespola autobusem zamiast pociągiem (ROZKŁAD) 18

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *