Do Warszawy za 14 zł [REKLAMA]

Do Warszawy za 14 zł [REKLAMA] 15
Fot. Garden Express

Firma Garden Express przygotowała dla swoich Pasażerów promocję, która zagości na stałe w ofercie na wszystkie kursy z Białej Podlaskiej do Warszawy i z Warszawy do Białej Podlaskiej. Zbieraj punkty i wymieniaj na darmowe przejazdy! Promocja obowiązuje już od 1 sierpnia!

Bilet na trasie Biała Podlaska – Warszawa oraz Warszawa – Biała Podlaska w cenie 14 zł na wszystkie kursy dotyczy wszystkich uczniów oraz studentów do 26 roku życia, który posiadają ważną legitymację. Bilet w promocyjnej cenie można zakupić poprzez stronę internetową www.gardenexpress.pl oraz w kasie Biura Obsługi Klienta na Dworcu Autobusowym w Białej Podlaskiej, natomiast zniżka nie obowiązuje przy kupnie biletu u kierowcy.

Z myślą o naszych Pasażerach został stworzony program, w którym za każde zakupy dokonane poprzez zarejestrowane konto użytkownika na stronie internetowej www.gardenexpress.pl będą przyznawane punkty, które będzie można wymieniać na darmowe przejazdy!

Przypominamy, że do końca sierpnia realizowane są kursy nad Okuninkę, które można zakupić również w atrakcyjnych cenach! Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi promocjami na stronie www.gardenexpress.pl w zakładce aktualności. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *