Do wymiany coraz bliżej

YXJ0aWNsZXMvMjAxODAzMjIxMTM0MzEtNjQtMS5qcGc=,800,420

Spotkanie miało na celu opracowanie założeń oraz szczegółowej koncepcji przygotowania, a następnie realizacji międzynarodowej wymiany młodzieży, która odbędzie się w lipcu.

Od 14 do 18 marca trwało seminarium, które stanowiło drugi etap realizacji partnerskiego projektu „No Youth left behind”. Reprezentantem polskiej strony było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Białej Podlaskiej. W spotkaniu, które odbywało się w Warszawie uczestniczyły delegacje, które tworzyła kadra oraz młodzież z Polski, Niemiec, Finlandii, Turcji i Norwegii.

Uczestnicy spotkania pracowali w dwóch grupach tematycznych. Pierwszą stanowili przedstawiciele kadry z każdej organizacji. Jej zadaniem było omówienie działań, które udało się do tej pory zrealizować. Poruszono również kwestie związane z planowaniem, organizacją i budżetem następnych przedsięwzięć w ramach projektu.

Drugą grupę tworzyła młodzież oraz pracownicy, którzy uczestniczyli w warsztatach mających na celu zdefiniowanie, a następnie nakreślenie założeń i sposobów na ich osiągnięcie podczas zbliżającej się międzynarodowej wymiany.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *