Doceń swojego sołtysa. Czekamy na zgłoszenia kandydatów

Doceń swojego sołtysa. Czekamy na zgłoszenia kandydatów 16
Nie jest tajemnicą, jaką funkcję na wsi pełni sołtys. Jako przedstawiciel lokalnej władzy ma pierwszy kontakt z miejscową społecznością. Nasi Czytelnicy po raz trzeci będą mogli zdecydować, kto zasłużył na miano Super Sołtysa. Ruszył konkurs. Czekamy na zgłoszenia.
To z nimi mają pierwszy kontakt mieszkańcy mniejszych miejscowości, jeśli chodzi o sprawy urzędowe. Sołtysi organizują różne spotkania, dbają o wizerunek wsi, aby była otwarta na mieszkańców. Celem konkursu jest promowanie i docenienie sołtysów, którzy Państwa zdaniem są najbardziej aktywni w swoich zadaniach. Super Sołtysem 2017 roku został Bogdan Liniewicz z Sitnika.

Kandydatów można zgłaszać do 25 stycznia. W treści zgłoszenia powinny się znaleźć informacje: imię, nazwisko i miejscowość, w której kandydat sprawuje władzę sołecką. Kandydatury należy przesyłać na adres [email protected]

Po upływie czasu na przyjmowanie zgłoszeń, Państwa propozycje zostaną przedstawione na naszym portalu. Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą głosowania SMS-owego. Na laureata, który otrzyma miano Super Sołtysa, czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin plebiscytu dostępny jest w redakcji portalu Biała24, która jest organizatorem konkursu.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *