Dominował taniec i śpiew. Teraz czeka na nich wielki finał (GALERIA)

Dominował taniec i śpiew. Teraz czeka na nich wielki finał (GALERIA) 16
Zakończyła się trzecia, a zarazem ostatnia część półfinałowych eliminacji do Bialskiego Talentu. Poznaliśmy kolejne cztery osoby, które powalczą w zmaganiach finałowych.
Ostatni półfinałowy etap walki lokalnych talentów odbył się w czwartek (18 stycznia) w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury przy ulicy Brzeskiej 41. Jako pierwsi na scenie pojawił się zespół Hard Gock ze swoim autorskim utworem „Grabarz”. Ich rockowe brzmienia można było usłyszeć na wielu lokalnych imprezach, takich jak na przykład Wielka orkiestra świątecznej pomocy w Białej Podlaskiej. Zespół jest również laureatem I miejsca ubiegłorocznego Rock w MOK.

Następnie zaśpiewała Natalia Marczuk z Międzylesia, która swoim wykonaniem „You light up my life” Whitney Houston, oczarowała nie tylko publiczność, ale i jury. Ciekawy talent zaprezentował Nikodem Tomaszuk. Młodzieniec przyszedł na eliminacje z dwiema kostkami Rubika. Co ciekawe, jedna z nich udało mu się ułożyć jedną ręką.

Chwilę później z niesamowitą energią na scenę wkroczyła Julia Babicz. Dziewczynka zaśpiewała piosenkę „Spokój” Natalii Nykiel. Następnie w nostalgiczny nastrój wprowadził publiczność Piotr Sacharczuk. Piotr wykonał utwór „All od me”, którego autorem jest John Legend. – To było inteligentne i bardzo świadome. Wiedziałeś o czym śpiewasz – komentowało jury.

Kolejnym uczestnikiem była Katarzyna Parafiniuk, która zaprezentowała taniec uliczny do utworu „Get ugly”. Kasia z pewnością zaraziła wszystkich pozytywną energią. Następnie nieco spokoju wprowadziła Julia Stefaniuk, która zaśpiewała piosenkę „Wracam do domu” Justyny Steczkowskiej. Eliminacje półfinałowe zakończył występ taneczny grupy Djembel Dance z Piszczaca. Szesnastoosobowa grupa niezwykłych wulkanów energii afrykańskimi rytmami rozgrzewała publiczność.

Po wszystkich występach przyszedł czas na ostateczny werdykt. Tutaj swój głos mieli nie tylko jurorzy. Dwie osoby, które wejdą do finału zostały wyłonione drogą SMSową. Widzowie wybrali Katarzynę Parafiniuk oraz Julię Stefaniuk. Kolejnego finalistę wytypowała publiczność. Miejsce w następnym etapie powędrowało do zespołu Hard Gock. Ostatni głos należał do jury, które wybrało Natalię Marczuk. To właśnie tę czwórkę zobaczymy w finale, który odbędzie się 2 marca. Do zobaczenia!

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *