Extazy na dożynkach. A „noc taka czarna”

Extazy na dożynkach. A "noc taka czarna" 16

Poza tradycyjnymi dożynkowymi atrakcjami, uczestnicy będą mogli posłuchać młodych wokalistów z naszego regionu oraz ruszyć do tańca przy dźwiękach disco polo. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Extazy”.

Dożynki gminno-parafialne w Leśnej Podlaskiej odbędą się w niedzielę (18 sierpnia). Rozpoczną się mszą świętą w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej o godzinie 11.30. Po niej, goście i uczestnicy przemaszerują na plac przy ZPO. Oficjalne rozpoczęcie, przekazanie chleba oraz prezentacje sołectw zaplanowano na godzinę 13.

Pierwsze występy artystyczne na scenie będzie można oglądać od godziny 14. Wystąpią na niej między innymi Wiktoria Szczepanowska ze Studia Wokalnego Brevis, Kinga Grabek i Edyta Karczmarz, Katarzyna Gadomska oraz zespół ludowy „Leśnianki”.

O godzinie 15 rozpoczną się gry i zabawy dla dzieci. Podsumowany zostanie także konkurs na „Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy”. Turniej sołectw o Puchar Wójta Gminy wystartuje o 16.

O godzinie 18 uczestnicy będą mogli ponownie skupić swoją uwagę na scenę. Zaśpiewa na niej Izabela Jaszczuk, wokalista ze Sławatycz. Po niej na scenie zagoszczą „Prymaki”. Gwiazda wieczoru – zespół „Extazy” rozpocznie swój koncert o 21. Zabawę zakończy zaś DJ, który porwie uczestników dożynek do tańca pod gołym niebem.

Dodatkowo podczas wydarzenia będzie można skorzystać z dmuchanego placu zabaw, gastronomii, oraz oferty organizacji społecznych i sołectw z terenu gminy Leśna Podlaska.

Extazy na dożynkach. A "noc taka czarna" 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *