Droga warta 16 milionów już gotowa

DSC_6676

Ważna inwestycja drogowa zakończona. Do użytku został już oddany ponad czternastokilometrowy odcinek drogi powiatowej z Grabanowa do Rokitna.

Oficjalnie zakończyła się realizacja zadania pt. „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1036L Biała Podlaska (ul. Francuska) – Rokitno – Błonie odcinek Grabanów – Rokitno”. Wyremontowano prawie 14 kilometrów. Inwestycja pochłonęła ponad 16 milionów złotych. Część tej kwoty pokryło dofinansowanie.

Poza nową, równą, asfaltową nawierzchnią wybudowano kładkę dla pieszych nad Klukówką w Grabanowie oraz chodniki. Przebudowę przeszły również skrzyżowania. W miejscu jednego z nich, w Rokitnie, wybudowano rondo. Warto wspomnieć także o remoncie zatok autobusowych i poszerzeniu jezdni. Dzięki tej inwestycji przebudowano zjazdy, przepusty pod drogą oraz utworzono parking.

Wykonawcą drogi była grupa Horeglad.

Udostępnij!

Komentarze: 7

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. „Inwestycja pochłonęła ponad 16 milionów złotych”. Ile kosztowały nożyczki, wstęga, koszt przejazdów z urzędu na miejsce przecięcia i z powrotem. Czy w urzędnicy nie macie gdzie się lansować… żenada.

  2. zbyt wąska…..od Kolonii Francuska do Kozuli (do mostu) brak chodnika……jedno wielkie G….ale dobrze,że choć tyle jest…..chodnik od mostu do Białej ułożyć należy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

  3. ,,Zakopujcie swoje odchody łopatką…,, to cytat ze Starego Testamentu. ,,kaka,, jak widać na szosę nawalił…zakopać jeszcze co prawda może, ale nie sądzę by to zrobił…

  4. A czy szanowny kolega/koleżanka wie gdzie mieszka? Z tego co się orientuję to Kolonia Francuska z odcinkiem do Kozuli należy jeszcze do Miasta, także pretensje proszę słać na Piłsudskiego.