Drudzy w finale w discopolowym show

Drudzy w finale w discopolowym show 16

W ostatnim finale,, Disco Star” wystąpił zespół z Białej Podlaskiej. W finałowej trójce znalazł się zespół ,,Clubbersi”.  To oni zajęli drugie miejsce, choć jak sami podają w oficjalnym oświadczeniu, ich celem było dostanie się do pierwszej szóstki.

Clubbersi jest to zespół składający się z wokalistów: Sebastiana i Marcina, założony w 2017 roku. Grają oni muzykę disco polo & dance. Przez udział w programie chcieli pokazać się szerszej publiczności. Już po pierwszym występie w programie podbili serca nie tylko jury, ale również publiczności. Konsekwentnie dążyli do osiągnięcia swojego celu.

Zespół ten w wielkim finale przegrał walkę o pierwsze miejsce z zespołem ,,Obsesja”, lecz jak sami piszą w poście na portalu społecznościowym -My pomimo tego, że nie zdobyliśmy głównej nagrody, znaleźliśmy się w pierwszej trójce i nie czujemy się w żaden sposób przegrani, a wręcz odwrotnie.

Clubbersi dziękują wszystkim fanom jak i organizatorom, jury i uczestnikom za niesamowite przeżycia i wspaniałą zabawę. Sam wokalista zespołu- Sebastian mówi- Pierwsza trójka to mega wynik i niebawem spodziewajcie się prawdziwej muzycznej ekspansji z naszej strony.

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. No i co z tego, że „z wiochy”? Chłopaki się WYBILI, niech Biała będzie och ach takim super miastem, to proszę pokazać w czym Biała zasłużyła się w kraju? Mam talent? X-Factor? Czy inne programy. NIC, zero, cisza! Na każdej imprezie didżejem jest Steca, jakby innych nie było. Wiecznie gra Rewers Band, czy nie ma innych bialskich młodych artystów? Drugie miejsce to SUPER WYNIK i powinniście być dumni, że chłopaki ZE WSI tak wysoko doszli. Szacunek jeszcze dla Janusza Maleńczuka ze Sławacinka Starego za Szansę na sukces, tak – nie z Białej, a ze wsi – Sławacinek Stary. Z Białej Georgina Tarasiuk zasłynęła i dziękujemy Jej za to.