Dwa auta zderzyły się. W środku były dzieci a sprawca pijany

Dwa auta zderzyły się. W środku były dzieci a sprawca pijany 16

Do zdarzenia doszło po godz. 23. Kierujący samochodami osobowymi zderzyli się. Jedno z aut dachowało. We wnętrzach pojazdów były dzieci. Okazało się, że sprawca kolizji był pijany.

Około godz 23 w sobotę (23 maja) na drodze prowadzącej do Klonownicy Dużej doszło do zderzenia się dwóch aut osobowych. W wyniku wypadku dwie osoby wymagały pomocy medyków. – Z naszych ustaleń wynika, że kierujący Audi, mieszkaniec gminy Rokitno wykonując manewr omijania zderzył się z Mercedesem, którym kierowała mieszkanka Konstantynowa – podkreśla podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji. Na szczęście obrażenia dla wszystkich okazały się nie groźne. Zakwalifikowano zdarzenie jako kolizję. Jednak sprawca, kierowca Audi miał w organizmie prawie promil alkoholu.

Na miejscu pracowali strażacy z JRG Biała Podlaska i OSP Janów Podlaski, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Dwa auta zderzyły się. W środku były dzieci a sprawca pijany 17 Dwa auta zderzyły się. W środku były dzieci a sprawca pijany 18 Dwa auta zderzyły się. W środku były dzieci a sprawca pijany 19 Dwa auta zderzyły się. W środku były dzieci a sprawca pijany 20

 

 

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *