Dwa miesiące temu odebrał prawo jazdy, a już je utracił

YXJ0aWNsZXMvMjAxODAzMDIxMTI5MjgtMTIyLTEuanBn,800,420

Zeszłego ranka na drodze w Horodyszczach 18-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska spowodował wypadek. W zdarzeniu drogowym wzięły udział trzy samochody, a jedna osoba trafiła do szpitala.

Wczoraj rano doszło do wypadku samochodowego w miejscowości Horodyszcze. Kierujący samochodem VW Passat 18-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska w trakcie wyprzedzania skręcającego na skrzyżowaniu w lewo VW Sharana, doprowadził do zderzenia pojazdów. Następnie VW Passat uderzył we wjeżdżające na skrzyżowanie osobowe Audi, którym kierowała 25-letnia mieszkanka gminy Wisznice. Swój niebezpieczny rajd 18-latek zakończył na poboczu z rozbitym przodem samochodu i urwanym kołem.

Niestety nie obyło się bez poszkodowanych. Kierująca VW Sharanem 35-latka z gminy Wisznice z urazem kręgosłupa została przewieziona do szpitala.

W związku ze spowodowaniem wypadku drogowego policjanci zatrzymali 18-latkowi prawo jazdy. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna długo nie cieszył się uprawnieniami do kierowania pojazdami. Stracił je zaledwie po dwóch miesiącach od otrzymania.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę do wsiadających za kierownicę, w szczególności młodych kierowców. Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *