Dwie nowe osoby podejrzane o zakażenie się wirusem [MAPA]

Dwie nowe osoby podejrzane o zakażenie się wirusem [MAPA] 15

W województwie jest 13 ozdrowieńców. W powiecie bialskim przybyło dwa nowe podejrzenia o zachorowanie na COVID-19. Lubelski sanepid publikuje nowe dane. 

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie opublikowała dane z dziś w związku z epidemią koronawiursa. W powiecie bialskim oraz Białej Podlaskiej obecnie przybyło dwóch nowych hospitalizowanych w ostatnich 24 godzinach z podejrzeniem zakażenia. Obecnie 494 osoby (wczoraj 428) przebywają w kwarantannie domowej a 101 jest pod nadzorem epidemiologicznym (wczoraj 354).

Dobra wiadomość jaka płynie z województwa to mamy już 13 ozdrowieńców.

Dwie nowe osoby podejrzane o zakażenie się wirusem [MAPA] 16

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Brawo Panie Chodzinski tylko dzięki Pana decyzjom i profesjonalizmowi wirus nie rozprzestrzenia się po naszym regionie i co za tym idzie kraju… dziękujemy… w końcu mamy menagera

  2. Jest więcej osób tylko nie chcą ich przyjąć, każą ludziom czyż czekać,az temperatura wzrośnie do38,5 i wtedy pacjent ma przyjechać do zakaznego własnym samochodem (w takim stanie).

  3. Pewne, chodzi o osobę, ktora wróciła zza granicy, przebywa na kwarantannie z rodziną, a rodzina musi chodzić do pracy. Lekarz przez telefon stwierdził, że to grypa, pacjent ma brać antybiotyk i gripex.

  4. Pewne. Chodzi o osobę, ktora wróciła zza granicy i przebywa ma kwarantannie z rodziną, która musi chodzić do pracy.