Dwie osoby doczekały się wyników na obecność koronawirusa

Dwie osoby doczekały się wyników na obecność koronawirusa 16

Do bialskiego szpitala dotarły wyniki badań dotyczących COVID-19. Dwie osoby mają wynik negatywny. Na oddziale na rozstrzygnięcie oczekuje jeszcze jedna osoba.

– Dwa wyniki dotarły do bialskiego szpitala – są negatywne. Obecnie w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym WSzS w Białej Podlaskiej znajduje się jedna osoba z podejrzeniem koronawirusa. Pacjent znajduje się w obszarze izolowanym. Oczekujemy na wynik – informuje Magdalena Us, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej.

Udostępnij!

Komentarze: 7

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Mydlą oczy, że jesteśmy świetnie przygotowani, możemy wykonywać tysiące testów a tak naprawdę to g… prawda. Pacjenci czekają na wyniki kilka dni, niektórzy umierają nie doczekawszy się wyniku. Liczba chorych rośnie coraz szybciej ale wybory będą bo przecież nie ma powodu żeby nie było. Niech społeczeństwo idzie na rzeź skoro na fali epidemii Andrzej D. może zrobić świetny wynik.

  2. „Dwie osoby doczekały się wyników”

    To był jakiś konkurs na to czy sie takowe dostanie ?
    Co z trzecim miejscem na podium?

  3. pełny sukces jak by mieli wirusa to przez ten czas czekania by wykorkowali zanim by się dowiedzieli że są chorzy a osoby które by miały z nimi styczność przez te cztery dni zarazili by tysiące prawo rząd wszystko działa prawidłowo by ZUS odetchnął i kasa została w budżecie bo utrapienie z tymi starszymi płacić trzeba korzyści nie ma

  4. Co to jest koronawirus? odp. Jest to narzędzie do zniewolenia człowieka. Wirus sam w sobie nie jest groźny,groźniejsze są. ustawy Media które są w rękach banków i korporacji celowo będą wywoływać strach by łatwiej manipulować społeczeństwem.Będą zamykane małe firmy żeby zbankrutowały,tak korporacje będą pozbywać się konkurencji. Wprowadzą przymusowe szczepienia toksyn,gdzie ludzie zaczną masowo umierać po kilku latach.Wycofają gotówkę z obiegu,a Twoim wynagrodzeniem będzie wirtualny pieniądz. Ludzie nieświadomi staną się niewolnikami,a świadomych będą wyśmiewać i zamykać do więzienia.

    1. Nie ty jeden wyciągasz takie wnioski. Wystarczy odpowiedzieć sobie na proste pytanie: kto na tym skorzysta?