Dwie osoby poszkodowane po zderzeniu z przyczepą

84723986_2509659599256991_8911651316330135552_n
fot. OSP Piszczac (fb)

Dwie osoby poszkodowane we wczorajszym zderzeniu z przyczepą ciągnika rolniczego. Auto zostało poważnie uszkodzone i blokowało jezdnię.

Wczoraj (6 lutego) około godziny 18.30 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Ortel Królewski. Kierowca osobowego Seata wjechał w przyczepę z drewnem, ciągniętą przez ciągnik rolniczy. Uszkodzone pojazdy blokowały dwa pasy ruchu.

Po przybyciu strażaków na miejsce, stwierdzono, że poszkodowane zostały dwie osoby. Pomocy udzieliła im załoga karetki pogotowia. Straty materialne oszacowano na około 10 tysięcy złotych.

Miejsce zabezpieczyła policja. Strażacy udrożnili jezdnię i kierowali ruchem. Akcja trwała prawie cztery godziny.

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Czereśnie wyjeżdżają na drogi publiczne bez świateł. Czy mają do tego prawo. Oczywiście kmioty na terenie swoich wsi są u siebie jak na swojej zagrodzie . A przecież wiadomym jest, że chłop w swej zagrodzie jest równy wojewodzie. Prawda nas wyzwoli .

  2. Sprawcą jest kierowca Seata, lecz nie wiem jakim cudem, gdyż nawet w terenie zabudowanym szanowni Panowie rolnicy, drwale, którym dobrze szła degustacja napoju wysokoprocentowego powinni odpowiednio oznakować swój drewniany niczym z epoki kamienia łupanego wóz a tym bardziej stanąć całkowicie poza asfaltem, a nie jak święte krowy w Indiach na środku asfaltu Policja z Terespola słabo przeprowadziła śledztwo na poziomie dalekiego wschodu… Doszło już do wielu wypadków, bo Janusz, który ma Ursusa jest przecież kierowcą zawodowym i wie najlepiej jak oznakować swój bolid z PRL-u wyposażonym w drewnianą konstrukcję z czterema kołami zwanym ,,wóz”

    1. Oznakowany byl bardzo dobrze , trojkąt , kamizelki . Nie wina ,, wozu ” ze jakas dziewoja ze wsi jezdzic nie umie , i z mordą w telefonie 😉
      Jal mozna bylo nie zauważyć ? Śmiech na sali !!!!