Dwie osoby w szpitalu po wypadku na krajowej „dwójce”

received_2508446992756959

Na skrzyżowaniu drogi krajowej z ulicą Warszawska doszło do zderzenia dwóch aut. Kierowcy trafili do szpitala. 

Do wypadku doszło około godz. 16.30 na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z Drogą Krajową K-2 w Białej Podlaskiej. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki VW Transporter, 48-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego doprowadził do zderzenia z samochodem marki Citroen Berlingo. Mężczyzna wykonując manewr skrętu w lewo prawdopodobnie nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu krajówką citroenowi. Za kierownicą drugiego auta siedział 34-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca citroena.

Udostępnij!

Komentarze: 13

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Catering w końcu swoją jazdą się doprosił … aaaa przepraszam wymusił pierwszeństwo kierowca busa..? Chętnie bym sprawdził kamerki świadków wypadku czy to akurat ewidentna wina busa Mhmm?? Ostatnio bliski sąsiad z za Buga gdyby nie jechał w kierunku domu i się nie politował nad kolegą z owego cateringu to by nie było co zbierać z samochodu nie mówiąc o kierowcy… 🤔

 2. Mam dość tych cateringów, a w szczególności jednej z firm na obrzeżach miasta. Poganiają jadąc na zderzaku, próbują wyprzedzić wręcz zmuszają do szybszej jazdy, jak nie wymuszanie pierwszeństwa, to chociaż nieustanne jego próby. Mi tam w mieście 50-60 km/h wystarczy. Nie pierwszy i nie ostatni wypadek dopóki nie zmieni się sposób wynagradzania kierowców. Cieszę się, że teraz inaczej traktuje się wypadek, w którym zawinił ktoś inny, ale była dużo przekroczona prędkość (to można łatwo ustalić) – wtedy jest współwina.

 3. A kto robi ronda na krajowej drodze??? Jeszcze takiego cyrku nie widziałem. Rondo na 2-ce krajowej???? Koń by się uśmiał. Ha ha ha ha ha ha ha .

   1. A ty tom tam byłeś i g…widziałeś. Droga do Warszawy nie jest krajową. Krajowa to od domu twego do Piszczaca. i gdzie te rąda??? Ale jaja..

    1. Gratuluję małego rozumku i jeszcze mniejszej wiedzy. A od mojego domu do Piszczaca to jest droga powiatowa i też z rondem w Ortelu wyobraź sobie.

  1. panie Henryku wychyl pan nosa dalej niz B Podlaska wystarczy podjechac do Siedlec i juz tam bedzie musiał się pan zasmiac jak koń bo własnie tam jest rondo na krajowej 2:-) pozdrawiam

 4. Znowu się udało cymbałowi, który zamontował lampy betonowe na tym łuku. Już raz było blisko tragedii gdy pęknięty słup nie trafił w auto. Wymienili na taki sam. Teraz było blisko ale nic się nie złamało. Czekamy na tragedię. Tu nawet nie o rondo chodzi panowie, tylko żeby nie lekceważyć drogi krajowej. Tam jest teraz dobre wyprofilowanie. Na zmianę i zwolnienie z pracy czeka gość, który zezwolił na zwężenie drogi przez wytyczenie pasa do skrętu w lewo w szczere pole na 629km. Wstydzą się mieszkańcy już chyba z 5 lat. A gdzie zapadła ta decyzja?