Dwie osoby z Łukowa zakażone. Biała czeka na wynik

Dwie osoby z Łukowa zakażone. Biała czeka na wynik 16

W Lubelskim potwierdzono cztery nowe przypadki zachorowania na koronawirus. W bialskim szpitalu jedna osoba czeka na wynik.

– Informuję, że na terenie województwa lubelskiego mamy cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą: kobiety, w przedziale wieku 41-60 z powiatu łukowskiego, w stanie dobrym, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym, mężczyzny, w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu łukowskiego, w stanie dobrym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym, kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu lubelskiego, w stanie dobrym, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym, mężczyzny powyżej 61 lat z powiatu chełmskiego, w stanie dobrym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Na dzień 25 marca 2020 r., na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 58 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych; 2 osoby zmarłe.

Aktualnie, na terenie województwa lubelskiego, 24 osoby są hospitalizowane z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, 5019 osób poddano kwarantannie, a 5656 osób znajduje się pod czynnym nadzorem służb sanitarnych.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *