Dwóch kandydatów do senatu

Dwóch kandydatów do senatu 16

Do Senatu w najbliższych wyborach parlamentarnych będziemy wybierać między dwoma kandydatami. Na to wskazuje informacja przekazana na stronach Państwowej Komisji Wyborczej.

Głosować będziemy pomiędzy Grzegorzem Michałem Biereckim z Prawa i Sprawiedliwości a Sławomirem Antonim Sosnowskim. Pierwszy z nich jest obecnie senatorem juz drugą kadencję pochodzi z Gdańska. Zaś drugi związany jest z powiatem radzyńskim i był m.in. marszałkiem województwa lubelskiego, obecnie jest radnym sejmiku.

Zakończono już zgłaszanie kandydatów na listy. Nasz okręg ma nr 17 i obejmuje miasto Biała Podlaska oraz powiaty bialski, parczewski i radzyński. Do urn pójdziemy 13 października.

Udostępnij!

Komentarze: 15

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Trzeba wybrać mniejsze zło, czyli Sosnę. Ciekawe kiedy skoki ktoś rozliczy, bo w nich więcej kasy utopione niż Ambergold.

  2. obaj kandydaci do Senatu nic dla Bialej nie zrobili i nie zrobią-to ,ze pochodza sami albo ich zony z naszego regionu nic nie znaczy

  3. A Sosnowski co zrobił dla Białej będąc marszałkiem województwa? Kompletnie nic, może oprócz tego, że kiedy kończył kadencję przez pół roku można było znaleźć w skrzynce pocztowej badziewną propagandową gazetkę „lubelskie.pl”. Ale nie pomogło i arbuzy z zsl nie wygrali i słusznie.