Dwudniowa impreza „pod chmurką”

Dwudniowa impreza „pod chmurką” 15

Będą kabarety, dyskoteka i koncerty w rytmie disco. Zwieńczeniem imprezy będzie występ gwiazdy wieczoru – Red Lips. Nie zabraknie również fajerwerków.

XIX Dni Konstantynowa potrwają od 7 do 8 lipca. Tradycyjnie impreza będzie się odbywała w Parku Platerów. W sobotę o godzinie 5 rozpoczną się zawody wędkarskie na zbiorniku w Zakanalu. Główna część imprezy wystartuje o 18. Na początek będzie można zobaczyć taniec z szarfami w wykonaniu dzieci przygotowanych przez Edytę Paszkowską. Zaprezentują się również młodzi wokaliści z gminy Konstantynów.

Od 18.15 przez dwie godziny potrwają zajęcia animacyjne dla dzieci, a do 21.45 będzie można się bawić podczas dyskoteki z DJ-em. O 22 na scenie pojawi się Camasutra, a godzinę później ponownie będzie można szaleć na dyskotece.

Następnego dnia impreza rozpocznie się o godzinie 15. Po oficjalnym otwarciu przyjdzie czas na wręczenie nagród z sobotnich zawodów wędkarskich. Zostaną również ogłoszone wyniki konkursu KRUS i nastąpi wręczenie nagród. Później sceną zawładną zespoły z GCK Konstantynów: Pogodna Jesień, Melizmat, Latido, laureaci konkursu „Śpiewać każdy może” oraz dzieci uczestniczące w zajęciach tanecznych.

O 18 o dawkę dobrego humoru zadba kabaret Made in China. O 19.20 wystąpi Zdzisław Marczuk razem ze swoją uczennicą Oliwią Spychel. Z kolei o 20 zaprezentuje się Kapela Taaka Paka. Koncert gwiazdy wieczoru Red Lips rozpocznie się o godzinie 21.30. Na zakończenie zaplanowano fajerwerki oraz dyskotekę pod gwiazdami.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *