Dzieci na kajaki. Odbędzie się spływ z okazji ich święta

Dzieci na kajaki. Odbędzie się spływ z okazji ich święta 16

Z okazji Dnia Dziecka Stowarzyszeniem Rozwoju Miejscowości Studzianka organizuje spływ kajakowy. Dla najmłodszych przygotowano niespodzianki.

Świętuj Dzień Dziecka w kajaku razem ze Stowarzyszeniem Rozwoju Miejscowości Studzianka. Spływ z tej okazji odbędzie się 30 maja w trzech turach – o godzinie 10, 14 oraz 18. – Przewidywana trasa dla dzieci i rodziców zaczyna się w Studziance. Meta zlokalizowana będzie w Ortelu Królewskim na tamie. Jest to ciekawa trasa rodzinna nie sprawiająca większych problemów dla rodzin z dziećmi, jak i osobą zaczynającym przygodę z kajakami. Do pokonania będziemy mieli odcinek około 10 kilometrów co powinno zająć mniej więcej dwie i pół godziny wliczając w to kilka przerw – piszą organizatorzy.

Dzieci do lat 16 ze Studzianki mogą wziąć udział w spływie całkowicie bezpłatnie. Osoby dorosłe z tej miejscowości zapłacą 20 złotych. Opłata dla dzieci spoza Studzianki wynosi 20 złotych, a dla dorosłej osoby 30 złotych. Warunkiem udziału dziecka jest obecność wraz z nim dorosłej osoby. Dojazd i powrót uczestnicy organizują we własnym zakresie. Uczestnicy otrzymają pamiątkowy znaczek, ubezpieczenie, miejsce w kajaku dwuosobowym, kapok, wiosło, opiekę na trasie i prezent niespodziankę z okazji Dnia Dziecka.

W niedzielę (31 maja) popływać będą mogły również dzieci z Białej Podlaskiej. Spływ rozpocznie się o godzinie 15 przy moście na Drodze Wojskowej, a zakończy w Sielczynku. Koszt udziału to 30 złotych od osoby.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są na adres e-mail [email protected], telefonicznie pod numerem 501 266 672 lub poprzez Facebooka „KajakiStudzianka”. Liczba miejsc jest ograniczona. Spływy odbędą się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *