Dzieci z Domu Dziecka powitały lato

IMG_5683
Katarzyna Olesiejuk
Zakończenie roku szkolnego to dobra okazja do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci z Domu Dziecka w Komarnie miały okazję do wspólnych gier i zabaw.

Wczoraj 20 czerwca (środa) w Komarnie miało miejsce Powitanie Lata. Dzieci przebywające w Domu Dziecka miały możliwość wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.

Festyn rozpoczął się powitaniem gości. Kolejną częścią programu był pokaz wykonany przez dzieci z Klubu Karate & Fitness w Janowie Podlaskim. Następnie pokaz taneczny zaprezentowali tancerze z grupy „Podlasie”. Po części artystycznej Fantomasz poprowadził animacje przygotowane specjalnie na tą okazję, a studenci z bialskiego AWF prowadzili gry i zabawy. Do wspólnego tańca porwał wszystkich zespół „System”.

Poza głównymi atrakcjami można było zjeść kiełbaskę z grilla, a także smakołyki przygotowane przez Placówki Opiekuńczo – Wychowawcze w Komarnie, Janowie Podlaskim i Szachach. Najmłodsi mogli skorzystać także z dmuchanych zamków, które na czas festynu zostały rozstawione na terenie Placu przy Domu Dziecka.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *