Dzień Dziecka w Terespolu

DSC_2654

Miasto Terespol wraz z ośrodkiem kultury przygotowało imprezę z myślą o najmłodszych. Moc atrakcji i występów artystycznych przepełniła miejski park.

W niedzielę (2 czerwca) w parku miejskim w Terespolu zorganizowano piknik z okazji Dnia Dziecka. Tegoroczna impreza odbyła się pod hasłem „Rodzina Razem”.

Tego dnia w parku można było znaleźć wesołe miasteczko, występy artystyczne, międzypokoleniowe zabawy animacyjno-teatralne oraz warsztaty rękodzielnicze. Nie zabrakło sportowych konkurencji i gier naukowych.

Na scenie wystąpił Młodzieżowy Zespół Ludowy ,,Ostromieczewskie Żaurki” z Ostromieczewa, Młodzieżowa Orkiestra D.M.SZ.I nr 2 w Brześciu oraz Zespół Taneczny ,,Raise Dance” również z Brześcia. Nie zabrakło tam też najmłodszych artystów z Terespola. Można było obejrzeć występy grup tanecznych FQueens, Flesz Squad i Flesz Dance Company. Wokalnie zaprezentowali się Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu.

Atrakcją dla dzieci była też inscenizacja akcji ratunkowej przygotowana przez strażaków. Pociechy mogły z bliska obejrzeć nowy wóz bojowy oraz jego wyposażenie.

Przedstawiciele Kościoła Zielonoświątkowego ,,Źródło Życia” częstowali uczestników pikniku przygotowaną przez siebie lemoniadą.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *