Dzień Kobiet w Łomazach

DSC_3575
Cezary Żak i Bartosz Prokop odwiedzili gminę Łomazy, aby swoimi występami uświetnić spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Klimatyczne występy cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców Łomaz, lecz nie zabrakło również gości z pobliskich miejscowości.

Niedzielny wieczór dla wielu pań z Łomaz i okolic przyniósł ze sobą kolejną niespodziankę związaną z obchodzonym cztery dni wcześniej Dniem Kobiet. W Hali Sportowej Zespołu Szkół w Łomazach odbyło się zadedykowane wszystkim paniom spotkanie będące połączeniem koncertu i programu kabaretowego.

Już od progu hala zachwycała niezwykle klimatycznym i sielankowych wystrojem. Wielokolorowe oświetlenie, przyciemnione okna oraz misternie wykonane dekoracje budowały atmosferę, która zdecydowanie napawała zebranych gości podekscytowaniem.

Spotkanie rozpoczęły barwne i ujmujące życzenia skierowane do zebranych na sali pań. Każda z nich została również uraczona słodkim upominkiem. Gdy rozpoczął się koncert pierwszego specjalnego gościa, Bartosza Prokopa, występującego przy akompaniamencie Grzegorza Kulickiego, publika na długą chwilę zaniemówiła. Repertuar obejmował niemalże wszystko – piosenki znane tym młodszym, jak i pamiętające czasy młodości starszych słuchaczy; wykonane w naszym ojczystym języku, lecz również po angielsku. Wszystkie utwory opatrzone były komentarzem pana Prokopa, będącym jednocześnie bardzo rozbudowanymi życzeniami i niebanalnym przedstawieniem, które niewątpliwie urzekło publiczność.

Kolejnym punktem programu był występ Cezarego Żaka, znanego polskiej publiczności z takich kultowych produkcji jak „Miodowe Lata” czy „Ranczo”. Ta część programu, będąca spektaklem kabaretowym z elementami wokalnymi, była niezwykłym przeżyciem dla zebranych. Pan Cezary wielokrotnie nawiązywał bezpośredni kontakt z publicznością, czyniąc ich współtwórcami przedstawienia. Goście zaśmiewali się do łez, doceniając jednocześnie motyw przewodni całego wieczoru, z którym nieustannie korespondował aktor – cała praca włożona w przygotowanie tego spotkania miała na celu uświetnienie tego ważnego, obchodzonego na całym świecie święta, jakim jest Dzień Kobiet.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *