Dzień kobiet z gwiazdami. Znani aktorzy na scenie bialskiego domu kultury

Dzień kobiet z gwiazdami. Znani aktorzy na scenie bialskiego domu kultury 16

Plejada polskich gwiazd na deskach bialskiego domu kultury. Niebawem można będzie obejrzeć sztukę reżyserowaną przez wybitnego francuskiego aktora i scenarzystę. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu w święto kobiet.

W dzień kobiet (8 marca) w Sali Widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przy ul. Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej moż o godzinie 18. W sztuce przedstawiona jest historia mężczyzny, który wdaje się w romans. Przyłapany na zdradzie, aby wybrnąć z sytuacji i uniknąć rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga w intrygę kochankę.

W spektaklu biorą udział dobrze znani polscy aktorzy, m.in.: Wojciech WysockiAnna KorczKatarzyna SkrzyneckaStanisław BanasiukMarcin TrońskiSławomira ŁozińskaMałgorzata PotockaMałgorzata Ostrowska – KrólikowskaBarbara KurzajMarcel BorowiecMateusz BanasiukAleksandra SzwedAleksandra Grzelak.
Przekład Irma Helt, reżyseria Marcin Sławiński, kostiumy Agnieszka Kaczyńska-Jankiewicz, scenografia Dorota Banasik, asystentka reżysera Halina Bednarz, opracowanie muzyczne Agnieszka Putkiewicz.

Bilety w cenie 95 złotych można nabyć w Punkcie Informacji Kulturalnej przy ul. Warszawskiej 11. Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 83 341 67 18, 887 300 555. Bilety można również kupić przez internet na stronie internetowej www.bck24.pl. Dzień kobiet z gwiazdami. Znani aktorzy na scenie bialskiego domu kultury 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *